Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


28 березня 2024 року
відбулось засідання секції 1 - Технології видобутку, переробки та транспортування корисних копалин в рамках XIV МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ "НАУКОВА ВЕСНА" 2024.


20-21 березня 2024 року
в місті Полтава у Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" відбуваєтся I МІЖНАРОДНИЙ ЗЕЛЕНИЙ НАФТОГАЗОВИЙ ФОРУМ, в рамках якого проходить SPE Student Symposium & Professional Workshop.
15 січня 2024 року
Дніпровська політехніка підписала меморандум про співпрацю з АТ "Укргарзвидобування"


16, 16, 22 та 23 грудня 2023 року
відбулись захисти магістерських робіт за спеціальністю 185 Нафтогазова інженерія та технології

04 грудня 2023 року
На засіданні журі конкурсу на Краще видання 2023 року у категорії "Винаходи, патенти на корисну модель", були вручені дипломи за перше місце двом патентам нашого університету


27 листопада 2023 року
відбулися онлайн тренінги в рамках циклу заходів, присвячених академічній доброчесності

23 листопада 2023 року
у рамках ХІ міжнародної науково-практичній конференції "Молодь наука та інновації" відбулось спільне засідання двох секцій: Секція 1 - Технології видобутку, переробки та транспортування корисних копалин та Секція 21 - SPE student section. Petroleum engineering
23 листопада 2023 року
у рамках Угоди про співробітництво між НТУ «Дніпровська політехніка» НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України відбувся Тренінг з академічної доброчесності «Інтелектуальна власність і плагіат» для членів нашого чаптеру і всіх бажаючих.
02 листопада 2023 року
відбулася інтеграційна зустріч представників Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.


26 жовтня 2023 року
Аспіранти кафедри нафтогазової інженерії та буріння прийняли участь в XXI Міжнародній конференції молодих вчених «Геотехнічні проблеми розробки родовищ»


25 жовтня 2023 року
As part of our traditional English Speaking Club, members of our chapter took part in the SPE webinar Automated Trajectory Drilling for Rotary Steerable Systems18 жовтня 2023 року
Представники кафедри Нафтогазової інженерії та буріння доцент Ігнатов Андрій та асистент Шипунов Сергій 18 жовтня взяли участь у ІV з’їзді спілки буровиків України12 - 14 жовтня 2023 року
Розпочався довгоочікуваний Міжнародний науковий форум "Нафтогазова енергетика 2023" в Івано-Франківську. Від університету НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology там приймають участь представники нашої кафедри Нафтогазова інженерія та буріння.21 вересня 2023 року
Відбулася виїзна нарада на свердловину №246 Єфремівського газо-конденсатного родовища.20 вересня 2023 року
Відбулася річна атестація аспірантів спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології.13 вересня 2023 року
Дніпровська політехніка, як унікальний майданчик для Центру сертифікації і підготовки фахівців.08 вересня 2023 року
Вийшов з друку підручник «Оцінка газоносності метановугільних родовищ» як результат спільної роботи кафедри нафтогазової інженерії та буріння і кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів НТУ «Дніпровська політехніка».06-07 вересня 2023 року
Молоді науковці кафедри нафтогазової інженерії та буріння взяли участь у SPE Student Symposium & Professional Workshop, який відбувся в м.Полтаві05 вересня 2023 року
Щиро вітаємо завідувача кафедри НАФТОГАЗОВОЇ інженерії та буріння Коровяку Євгенія Анатолійовича з почесною нагородою - знаком Шахтарської слави ІІ ступеня31.08 2023 року
Вийшов з друку підручник «Основи нафтогазової справи» як результат спільної роботи кафедри нафтогазової інженерії та буріння Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» та кафедри нафтогазової інженерії та зварювання Національного університету «Львівська політехніка»..


26.07 2023 року
КРУГЛИЙ СТІЛ «Імплементація професійного стандарту «Фахівці з буріння» в освітні програми – впровадження траєкторії практик-орієнтованого навчання» актуальне питання щодо практичного впровадження.


12 липня 2023 року
Наші найкращі бакалаври🔥🎊 Щиро вітаємо з отриманням дипломів з відзнакою та подяк! Так тримати💪🏻 До зустрічі в магістратурі


7 липня 2023 року
Аспіранти кафедри нафтогазової інженерї та буріння, взяли участь в дистанційній літній школі в межах програми інтернаціоналізації по запрошенню Інституту цифровізації освіти, м. Краков (Польща), що проходила з 12-14 червея 2023 року.


3 - 4 липня 2023 року
3го та 4го липня відбулись успішні захисти кваліфікаційних бакалаврських робіт студентів скороченої форми навчання за спеціальностями: 185 Нафтогазова інженерія та технології та 184 Гірництво (ОП «Буріння свердловин»).


30.06 2023 року
Представники нашої кафедри Сергей Шипунов і Александр Пащенко прийняли участь у фасилітаційної сесії SPE з Natalya Rudevych та зустрічі з заступником Міністра енергетики Миколою Колісником.


17 червня 2023 року
Відбувся успішний захист кваліфікаційних бакалаврських робіт у змішаному форматі, попри важкі умови сьогодення. Захист відбувся в оновленій аудиторії кафедри нафтогазової інженерії та буріння 7/703.


08 по 31 травня 2023 року
Викладачі кафедри нафтогазової інженерії та буріння Євгеній Коровяка та Андрій Судаков пройшли підвищення кваліфікації за пілотною програмою «Інноваційний науковий керівник» та отримали відповідні сертифікати.


30 травня 2023 року
Наші студенти продовжують розширювати обрій своїх знань🔥 Завдяки безкоштовному доступу до курсів «Coursera» – платформи онлайн-навчання, заснованої викладачами Стенфордського університету.


17 по 19 травня 2023 року
Тренінг «Дистанційне навчання: конструювання, реалізація та якість викладання»
16 по 17 травня 2023 року
відбувся візит до НТУ «Дніпровська політехніка» делегації АТ «Укргазвидобування» у складі фахівців енергетичного та механічного напрямів
04 травня 2023 року
Викладачі кафедри нафтогазової інженерії та буріння прийняли активну участь у ініціативі підтримки партнерських ЗВО України в рамках міжнародного проекту «SUUUpoRT – Структурна підтримка українських університетів у забезпеченні і відновленні навчання у вищій освіті в сфері ресурсів і технологій» (Structural Support to Ukrainian Universities in Maintaining and Rebuilding Higher Education Teaching in the Field of Resources and Technology).

27 квітня 2023 року
Сьогодні відбулась робота одразу 2х секцій: 1-Технології видобутку, переробки та транспортування корисних копалин та підсекції SPE student section. Petroleum engineering в рамках студентської науково-технічної онлайн конференції «Тиждень студентської науки 2023»

24 квітня 2023 року
Під час навчання в НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology студенти кафедри нафтогазової інженерії та буріння розвиваються як в професійному сенсі, беручи участь в наукових конференціях, конкурсах, проходячи різноманітні навчальни курси, які стануть корисним доповненням до університетських дипломів та розширять кар’єрні можливості так і в спортивному

05 квітня 2023 року
Міжнародна співпраця триває. Компанії PETROLEUM EXPERTS LIMITED безкоштовно надала нові ліцензії на програмне забезпечення Petex IPM: PROSPER, GAP, PVTP, MBAL, REVEAL, RESOLVE.

29 по 30 березня 2023 року
Тренінг "Особливості функціонування культури академічної доброчесності в умовах воєнного стану" .
01 березня 2023 року
В перший день весни відбулась ХІІІ Міжнародна науково-технічна конференція аспірантів та молодих вчених «Наукова весна» при сприянні Рада Молодих Вчених НТУ "Дніпровська політехніка".

21 грудня 2022 року
У рамках Циклу круглих столів «Відновлення та модернізація України у повоєнний та післявоєнний час» молоді науковці кафедри нафтогазової інженерії та буріння (Ігнатов А., Аскеров І., Дмитрук О., Кононов М., Гончаренко Я, Шумов А.) долучились до дискусії та представити стендові доповіді у сфері дослідження: «Технічні науки».

20 -22 грудня 2022 року
Відбувся успішний захист кваліфікаційних магістерських робіт, попри важкі умови сьогодення.🔥 Дякуємо ЗСУ 🇺🇦 за можливість навчати та випускати фахівців для нафтогазової галузі! Віримо в перемогу! .

02 грудня 2022 року
Відбувся міжнародний форум Frontier Forum on Advanced Drilling and Exploitation Technologies for Underground Resources, Changchun·Jilin,·CHINA

30 листопада 2022 року
Аспіранти та студенти кафедри взяли участь у тижневому хакатоні YouthHack від міжнародної молодіжної організації AIESEC в Україні..

25 -28 листопада 2022 року
З 25 до 28 листопада в Україні проходив перший хакатон «Change4Future Hackathon» з фокусом на мінеральні та металургійні процеси для сталого розвитку.

23 листопада 2022 року
відбулась робота одразу 2х секцій: 1-Технології видобутку, переробки та транспортування корисних копалин; 21- SPE student section. Petroleum engineering в рамках X Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молодь: наука та інновації».

17 -24 листопада 2022 року
Тренінг «Акредитація освітніх програм від А до Я: практичні кейси».


28 жовтня 2022 року
Потужний науковий доробок молодих учених кафедри нафтогазової інженерії та буріння НТУ «Дніпровська політехніка» було представлено на ювілейній XХ міжнародній конференції молодих учених

18 жовтня по 14 грудня 2022 року
Міжнародна академічна мобільність «DIGITAL TEACHING: ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ» за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в рамках проекту «Establishment of German-Ukrainian University Network for Securing Successful Education in Ukrainian Universities in Time of War and Crisis» програми фінансування «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis, 2022».

02 вересня 2022 року
Щиро вітаємо співробітників кафедри нафтогазової інженерії та буріння, Хоменко Володимира та Пащенко Олександра з успішним проходженням конкурсу, та включенням до Реєстру кваліфікацій, як експертів з акредитації кваліфікаційних центрів

16 - 24 червня 2022 року
Марафон захистів кваліфікаційних робіт бакалаврів, розпочато!! Чекаємо на зустріч з теперішніми бакалаврами вже у якості здобувачів наступного – другого (магістерського) рівня, як сходинки до успіху, кар’єрного зросту та процвітання!.

14 - 16 червня 2022 року
Із 14 по 16 червня 2022 року пройшов цикл тренінгів «Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи».21 - 23 травня 2022 року
на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проведено підсумкову (онлайн) конференцію ІІ туру Всеукраїнського студентського конкурсу в галузі «Нафтова та газова промисловість», в якому взяли участь студенти “Дніпровської політехніки”.

23 травня 2022 року
відбулась Всеукраїнська науково-технічна конференція аспірантів та молодих вчених «Наукова весна».


18 травня 2022 року
відбулась робота Секції 1 – Технології видобутку корисних копалин в межах конференції "Тиждень студентської науки"15 лютого 2022 року
У Національному технічному університеті "Дніпровська політехніка" створено студентське відділення міжнародної організації SPE.17 лютого 2022 року
Відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти НТУ "Дніпровська політехніка" їніціював онлайн-конференцію "Культура академічної доброчесності", яка присвячена забезпеченню доброчесного освітнього середовища в закладах вищої освіти.25 січня 2022 року
На кафедрі нафтогазової інженерії та буріння пройшли успішні захисти магістерських дипломних робіт 🎓 з спеціальностей 184 Гірництво (ОП «Буріння свердловин») та 185 Нафтогазова інженерія та технології.8 грудня 2021 року
Дуальна освіта на практиці: РГК обрала новий формат підготовки професіоналів.24-25 листопада 2021 року
вперше в Україні відбулася Східноєвропейська конференція SPE з геології та розробки (SPE Eastern Europe Subsurface Conference).16 - 19 листопада 2021 року
відбувся Міжнародний Промисловий Форум 2021, найбільша щорічна виставка України, де були представлені новітні досягнення вітчизняної та зарубіжної промисловості.11 листопада 2021 року
відбулась робота Секції 1 – Технології видобутку, переробки та транспортування корисних копалин в рамках IX Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Молодь: наука та інновації"5 листопада 2021 року
вперше відбулась робота секції 10 Нафтогазова інженерія у рамках Міжнародної науково-технічної конференції Український гірничий форум.19 - 21 жовтня 2021 року
VI Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo.5 - 7 жовтня 2021 року
відбулася 6-та Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості Mining World 2021 у м. Запоріжжя.6 жовтня 2021 року
Семінар "Якісна вища освіта: дискусія стейкголдерів" від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти в Дніпровській політехніці1 вересня 2021 року
Вітаємо першокурсників кафедри нафтогазової інженерії та буріння! Нехай ця подорож буде приємною для Вас!22 червня 2021 року
Щорічний марафон захисту бакалаврських робіт. Побажаємо студентам нашої кафедри успіхів та натхнення!04 червня 2021 року
Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» висловлює подяку компанії PETROLEUM EXPERTS LIMITED за надання гранту щодо програмного забезпечення PROSPER, GAP, PVTP, MBAL, REVEAL, RESOLVE.

19 квітня 2021 року
19 квітня відбувся профорієнтаційний захід в онлайн форматі з учнями 11 класів комунального закладу освіти "Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання".15 квітня 2021 року
У рамках 76 студентської науково-технічної конференції «Тиждень студентської науки» 15 квітня 2021 року кафедрою нафтогазової інженерії та буріння НТУ «Дніпровська політехніка» проведено онлайн-засідання секції 1 – Технології видобутку корисних копалин.

06 квітня 2021 року
Студенти “Дніпровської політехніки” взяли участь у Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість», що проходив онлайн на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

03 березня 2021 року
відбулася зустріч представників двох дружніх кафедр - нафтогазової інженерії та буріння Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» і нафтогазової інженерії та технологій Національного університета «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

15, 16, 17, 18 грудня 2020 року
На кафедрі нафтогазової інженерії та буріння пройшли успішні захисти магістерських дипломних робіт з спеціальностей 184 Гірництво (ОПП «Буріння розвідувальних та експлуатаційних свердловин») та 185 Нафтогазова інженерія та технології.

03 грудня 2020 року
У рамках VIII Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молодь: наука та інновації» 3 грудня 2020 року кафедрою нафтогазової інженерії та буріння НТУ «Дніпровська політехніка» проведено онлайн-засідання секції 1 – Технології видобутку корисних копалин

16 жовтня 2020 року
Кафедра нафтогазової інженерії та буріння успішно пройшла акредитацію освітньої програми підготовки бакалаврів за спеціальністю 185 «Нафтогазова інженерія та технології» та отримала відповідний сертифікат Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

22, 23, 24 вересня 2020 року
Кафедра провела зустріч зі студентами першого курсу спеціальностей: 015 Професійна освіта, 184 Гірництво, 185 Нафтогазова інженерія та технології.


15 вересня 2020 року
пройшла успішна онлайн зустріч з представниками компанії Halliburton щодо програмного забезпечення для студентів спеціальностей 184 Гірництво (Буріння свердловин), 185 Нафтогазова інженерія та технології.
01 вересня 2020 року
Магістри кафедри нафтогазової інженерії та буріння, спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології, вперше проходять переддипломну практику в Дніпропетровській обласній державній адміністрації (Управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження).
18 червня 2020 року
Співпраця триває! Кафедра нафтогазової інженерії та буріння Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» та Філія Бурового управління «Укрбургаз» (м. Красноград) мають тісні дружні стосунки.. .
18 червня 2020 року
свої кваліфікаційні роботи продемонстрували студенти денної форми навчання, спеціальності 185 Нафтогазава інженерія та технології.
17 червня 2020 року
Сьогодні на кафедрі нафтогазової інженерії розпочався марафон дистанційних захистів бакалаврських робіт.
12 травня 2020 року
відбулась онлайн-зустріч з випускниками бакалаврату кафедри Нафтогазової інженерії та буріння. Були обговоренні питання щодо реєстрації на Єдиний вступний іспит з Іноземної мови та Єдине фахове вступне випробовування.


08 травня 2020 року
Сьогодні відбулась чергова кураторська зустріч зі студентами групи 185-18-2.
08 травня 2020 року
Сьогодні відбулось он-лайн засідання кафедри, де було розглянуто ряд важливих питань
14 квітня 2020 року
Студент НТУ "Дніпровська політехніка" Ярослав Гончаренко взяв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Нафтова і газова промисловість».
8 квітня 2020 року
відбувся старостат, в новому форматі, за участю старост спеціальностей 184 та 185 всіх курсів. Були розглянуті питання дистанційної освіти, сесії та практики. Дякуємо всім старостам за зворотній зв’язок!.
7 лютого 2020 року
Викладачі кафедри нафтогазової інженерії та буріння Дмитрук О.О. та Пащенко О.А. пройшли тренінг з інтерактивних методів навчання. Тепер завдяки методам фасилітації та формату тренінгу лекційні та практичні заняття для студентів технічного напрямку стануть ще цікавішими.


16 грудня 2019 року
відбулися парламентські слухання «Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні», метою яких було обговорення проблем вітчизняної системи охорони інтелектуальної власності (ІВ) для визначення шляхів її вдосконалення.28 -29 листопаду 2019 року
в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти та газу спеціалізованою радою Д 20.052.02 з захисту дисертацій присуджені наукові ступені доктора наук Фемьяку Ярославу Михайловичу і Чернової Мирославі Євгенівні і кандидата наук Лівінському Андрію Михайловичу.
28-29 листопада 2019 року 
На базі ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури" відбулась всеукраїнська науково практична конференція "Інтелектуальна власність в Україні: проблеми та перспективи розвитку в інформаційному суспільстві" в інтернет-форматі «Київ-Дніпро».
В її організації приймала участь наша кафедра в особі доц. Хоменка В.Л. В очні частині конференції взяли участь 8 студентів нашої кафедри (Терець. Р., Веренич О., Ярмухаметов Д., Крикун А., Салаухін П., Божко Р., Зайцев М., Коломиць В.).
Відео присвячене конференції можна переглянути тут.

    31 жовтня 2019 року 

26 вересня 2019 року
26 вересня 2019 року відбувся круглий стіл з представниками Спілки буровиків спільно із завідуючим кафедри нафтогазової інженерії та буріння Коровяка Є.А. та деканом геологорозвідувального факультету Приходченко В.Ф. Обговорювались питання налагодження співпраці з підвищення якості підготовки фахівців геологорозвідувального спрямування.


15-20 вересня 2019 року 

17 липня 2019 року
Нафтогазова справа очима студентів


16 травня 2019 року
15-17 жовтня 2018 року 


    16 березня 2017 року
 


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт