Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


15.11-15.12.2021р.

Для реалізації академічної, наукової мобільності та участі у міжнародному стажуванні, на запрошення генерального директора компанії "Geopartner" (м. Краків, Польща) було відряджено 14 студентів студентів Національного Технічного Університету “Дніпровська політехніка”

Студенти отримали виробничий досвід в геофізичній компанії “Geopartner Geofizyka”. Компанія була заснована понад двадцять років тому на основі багаторічного досвіду засновників. З самого початку компанія застосовувала новітні технології та стандарти вирішення геолого-геофізичних завдань. На даний момент в компанії працює понад сорок інженерів різних спеціальностей. Серед них спеціалісти з геофізики, геології, інженерної геології, гідрогеології, гідрології, гірничі інженери та інженери охорони навколишнього середовища.

Студенти мали можливість працювати над декількома проектами в різних регіонах Польші. Роботи виконувалися неподалік від таких міст як Катовіце, Лодзь, Познань. Однією з основних задач була електрична розвідка на предмет залягання палеобазальту. В районі проведення робіт (м.Каменна Гура) уже ведеться розробка мінерального родовища відкритим способом.

Отриманні данні показали, що є можливість для розширення кар’єрного поля, та кількість розвіданних запасів відповідає промисловим вимогам. На данних фото зображенний робочий процесс електричної розвідки.


Іншою задачею було проведення вимірів електричного опору на ділянці майбутньої швидкісної залізної дороги сполучення Варшава - Прага.

Отриманні данні підлягають подальшій обробці та аналізу, який дає розвернуту геологічну характеристику про залягаючі породи на яких буде побудована майбутня залізниця, що значно полегшить процесс будівництва, та дасть можливість попередити ризики при майбутній експлуатації.Мальовничі пейзажі зимніх Судетських гір


© 2006-2022 Інформація про сайт