Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ






18 жовтня по 14 грудня 2022 року.

Міжнародна академічна мобільність «DIGITAL TEACHING: ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ» за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в рамках проекту «Establishment of German-Ukrainian University Network for Securing Successful Education in Ukrainian Universities in Time of War and Crisis» програми фінансування «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis, 2022».

Cтуденти кафедри нафтогазової інженерії та буріння Коровяка Марія, Литвиненко Катерина та Попов Андрій (гр. 185-22-1) та  взяли участь у програмі міжнародної академічної мобільності «DIGITAL TEACHING & DIGITAL LEARNING: ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ» за підтримки німецької служби академічних обмінів (DAAD) в рамках проєкту «Establishment of German-Ukrainian University Network for Securing Successful Education in Ukrainian Universities in Time of War and Crisis» програми фінансування «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis, 2022». Учасники вебінарів отримали нові знання у сфері цифрового викладання/навчання та відповідні сертифікати Технічного університету Дрездена.

Серія вебінарів «DIGITAL TEACHING: ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОГО ВИКЛАДАННЯ». Мета: міжнародне стажування з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників українських вищіх навчальних закладів у сфері цифровго навчання.

30 листопада 2022 року.

Аспіранти спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології, Ткаченко Яна та Кононов Микита та студент групи 185м-22-1 ФПНТ Побідинський Дмитро взяли участь у тижневому хакатоні YouthHack від міжнародної молодіжної організації AIESEC в Україні. Це була потужна hard-skills робота, де спікерами були професіонали з різних сфер: говорили про працевлаштування, тайм-менеджмент та особисту кар'єрну реалізацію

1 липня 2022 року.

Студентка 2го курсу кафедри нафтогазової інженерії та буріння Лось Дарина, бере участь у міжнародній програмі кредитної академічної мобільності Erasmus+ у Монтануніверситеті Леобен (Австрія) за напрямком спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології. Студенти НТУ «Дніпровська політехніка» за підтримки міжнародної програми кредитної академічної мобільності Erasmus+ мають можливість проходити навчання протягом одного семестру за фахом, а також подаватись на участь в конкурсі міжнародних літніх і зимових школах, організованих партнерським університетом.

15.11-15.12.2021р.

Для реалізації академічної, наукової мобільності та участі у міжнародному стажуванні, на запрошення генерального директора компанії "Geopartner" (м. Краків, Польща) було відряджено 14 студентів студентів Національного Технічного Університету “Дніпровська політехніка”. До відрядження відправився студент нашої кафедри, Васильченко Роман (гр. 184-18-1)

Студенти отримали виробничий досвід в геофізичній компанії “Geopartner Geofizyka”. Компанія була заснована понад двадцять років тому на основі багаторічного досвіду засновників. З самого початку компанія застосовувала новітні технології та стандарти вирішення геолого-геофізичних завдань. На даний момент в компанії працює понад сорок інженерів різних спеціальностей. Серед них спеціалісти з геофізики, геології, інженерної геології, гідрогеології, гідрології, гірничі інженери та інженери охорони навколишнього середовища.

Студенти мали можливість працювати над декількома проектами в різних регіонах Польші. Роботи виконувалися неподалік від таких міст як Катовіце, Лодзь, Познань. Однією з основних задач була електрична розвідка на предмет залягання палеобазальту. В районі проведення робіт (м.Каменна Гура) уже ведеться розробка мінерального родовища відкритим способом.

Отриманні данні показали, що є можливість для розширення кар’єрного поля, та кількість розвіданних запасів відповідає промисловим вимогам. На данних фото зображенний робочий процесс електричної розвідки.


Іншою задачею було проведення вимірів електричного опору на ділянці майбутньої швидкісної залізної дороги сполучення Варшава - Прага.

Отриманні данні підлягають подальшій обробці та аналізу, який дає розвернуту геологічну характеристику про залягаючі породи на яких буде побудована майбутня залізниця, що значно полегшить процесс будівництва, та дасть можливість попередити ризики при майбутній експлуатації.



Мальовничі пейзажі зимніх Судетських гір



Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт