Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


1. Zoom - Спрощений відеоконференцзв'язок і обмін повідомленнями на будь-яких пристроях.

2. Global Methane Initiative - Міжнародне партнерство, яке спрямоване на зниження бар'єрів на шляху отримання і використання метану в якості екологічно чистого джерела енергії.

3. BBC Learning English - Можливість вивчати британську англійську мову з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією. Один з розділів присвячений конкретно для роботи над вимовою. Курс 6 Minute English - шестихвилинні ролики на різні теми один з найпопулярніших серед користувачів.

4. Noisli - Просто для заспокоєння нервів. Особливо під час сесії. На сайті можна включити різноманітні звуки природи чи гул кав’ярні у центрі міста й сідати вчитися. Чи просто релаксувати з гарячим чаєм і відчиненим вікном.

5. CVmaker - Кожен третій студент зараз шукає підробіток – або після пар, або на літо. Електронні бібліотеки вакансій вимагають від користувача резюме. Створити його професійно, красиво і безкоштовно допоможе CVmaker.

6. Спілка буровиків України .

7. Управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження - ДніпроОДА .

8. Електронна бібліотека "Культура України" .

9. Міністерство освіти і науки України .

10. TED - Місія конференції полягає в поширенні унікальних ідей ( «ideas worth spreading»), вибрані лекції доступні на веб-сайті конференції. Теми лекцій різноманітні: наука, мистецтво, дизайн, політика, культура, бізнес, глобальні проблеми, технології та розваги. .

11. ПАТ "Укрнафта" - буріння та експлуатація родовищ, видобування нафти та газу, роздрібний продаж палива через власну роздрібну мережу.

12. АТ «Укргазвидобування» - пошук та розвідка родовищ нафти і газу, їх розробка, видобуток, транспортування, переробка вуглеводневої сировини і реалізація нафтопродуктів.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт