Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


27 квітня 2023 року відбулась робота одразу 2х секцій: 1-Технології видобутку, переробки та транспортування корисних копалин та підсекції SPE student section. Petroleum engineering в рамках студентської науково-технічної онлайн конференції «Тиждень студентської науки 2023»

Фото


24 квітня 2023 року. Під час навчання в НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology студенти кафедри нафтогазової інженерії та буріння розвиваються як в професійному сенсі, беручи участь в наукових конференціях, конкурсах, проходячи різноманітні навчальни курси, які стануть корисним доповненням до університетських дипломів та розширять кар’єрні можливості так і в спортивному

Фото


23 листопада 2022 року відбулась робота одразу 2х секцій: 1-Технології видобутку, переробки та транспортування корисних копалин; 21- SPE student section. Petroleum engineering в рамках X Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молодь: наука та інновації».

Фото


21-23 травня 2022 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проведено підсумкову (онлайн) конференцію ІІ туру Всеукраїнського студентського конкурсу в галузі «Нафтова та газова промисловість», в якому взяли участь студенти “Дніпровської політехніки”

Фото


Цікавою та інформативною стала цьогорічна Всеукраїнська науково-технічна конференція аспірантів та молодих вчених «Наукова весна», яка відбулася 23 травня 2022 року

Фото


У рамках 77 студентської науково-технічної конференції «Тиждень студентської науки» 18 травня 2022 року кафедрою нафтогазової інженерії та буріння НТУ «Дніпровська політехніка» проведено онлайн-засідання секції 1 – Технології видобутку корисних копалин.

Фото


1 вересня Вітаємо першокурсників кафедри нафтогазової інженерії та буріння! Нехай ця подорож буде приємною для Вас! Насолоджуйтеся новим статусом студента, знайомтеся з цікавими людьми, знаходьте справжніх друзів, розважайтеся й веселіться, недосипайте ночей, готуючись до занять, слухайте лекції й усьому дивуйтеся, адже студентська пора – це один із найкращих періодів вашого життя!

Фото


22 червня відбувся захист бакалаврських робіт. Побажаємо студентам нашої кафедри успіхів та натхнення!

Фото


У рамках 76 студентської науково-технічної конференції «Тиждень студентської науки» 15 квітня 2021 року кафедрою нафтогазової інженерії та буріння НТУ «Дніпровська політехніка» проведено онлайн-засідання секції 1 – Технології видобутку корисних копалин.

Фото


06 квітня Студенти кафедри взяли участь у Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість», що проходив онлайн на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Фото


У рамках VIII Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молодь: наука та інновації» 3 грудня 2020 року кафедрою нафтогазової інженерії та буріння НТУ «Дніпровська політехніка» проведено онлайн-засідання секції 1 – Технології видобутку корисних копалин.

Фото


22, 23, 24 вересня 2020 року кафедра провела зустріч зі студентами першого курсу спеціальностей: 015 Професійна освіта, 184 Гірництво, 185 Нафтогазова інженерія та технології. На зустрічі було обговорено ряд важливих питань щодо організації освітнього процесу, побуту студентів у гуртожитку, інфраструктури університету, тощо. Куратори продемонстрували, як користуватися MS Office 365 та дистанційною платформою Moodle.

Фото


10 березня відбулась зустріч викладачів кафедри та студентів спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології у чудовому івент-центрі “Colibry” дякую за допомогу в організації Геннадій Онищенко. Це була гарна зустріч з обговоренням важливих питань та запуску чергового анонімного анкетування (щодо діяльності кафедри, кураторів, якості освіти, академічної доброчесності і т.д.)

Фото


05 листопада відбулась цікава та дуже інформативна зустріч завідуючого кафедри НГІБ Коровяка Євгенія Анатолійовича та кураторів груп Дмитрук О.О., Шипунов С.О. зі студентами спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології. На зустрічі були розглянуті питання, щодо навчального процесу, побуту студентів та інше. Також, на зустрічі було запущене он-лайн анкетування студентів, щодо якості освітньої діяльності кафедри. Студенти I та V курсу отримали індивідуальні навчальні плани особисто та ознайомились з графіком навчального процесу. Дякуємо всім студентам за таку теплу та продуктивну зустріч!

Фото


01 вересня Кафедра НафтогазовоЇ інженерії та буріння, вітає першокурсників спеціальності 185 «Нафтогазової інженерї та технології» та 184 Гірництво ОПП «Буріння розвідувальних та експлаутаційних свердловин» з початком навчання у НТУ "Дніпровська політехніка". Бажаємо вам чудової подорожі у студентське, яскраве життя!

Фото


Студентське самоврядування


Студенти про нас


Приклади індивідуальних навчальних планів студентів


Інформальна освіта


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт