Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


10 березня відбулась зустріч викладачів кафедри та студентів спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології у чудовому івент-центрі “Colibry” дякую за допомогу в організації Геннадій Онищенко. Це була гарна зустріч з обговоренням важливих питань та запуску чергового анонімного анкетування (щодо діяльності кафедри, кураторів, якості освіти, академічної доброчесності і т.д.)

Фото


05 листопада відбулась цікава та дуже інформативна зустріч завідуючого кафедри НГІБ Коровяка Євгенія Анатолійовича та кураторів груп Дмитрук О.О., Шипунов С.О. зі студентами спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології. На зустрічі були розглянуті питання, щодо навчального процесу, побуту студентів та інше. Також, на зустрічі було запущене он-лайн анкетування студентів, щодо якості освітньої діяльності кафедри. Студенти I та V курсу отримали індивідуальні навчальні плани особисто та ознайомились з графіком навчального процесу. Дякуємо всім студентам за таку теплу та продуктивну зустріч!

Фото


01 вересня Кафедра НафтогазовоЇ інженерії та буріння, вітає першокурсників спеціальності 185 «Нафтогазової інженерї та технології» та 184 Гірництво ОПП «Буріння розвідувальних та експлаутаційних свердловин» з початком навчання у НТУ "Дніпровська політехніка". Бажаємо вам чудової подорожі у студентське, яскраве життя!

Фото


Студентське самоврядування


Студенти про нас


Приклади індивідуальних навчальних планів студентів

© 2006-2021 Інформація про сайт