Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


Студенти “Дніпровської політехніки” взяли участь у Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість», що проходив онлайн на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

В конкурсному відборі взяли участь 110 студентів з 80 науковими роботами, до заключного етапу потрапило 65 робіт, які презентували 73 студенти з 25 навчальних закладів України.

Рецензентами виступили не тільки відомі вчені, але й представниками нафтогазовидобувних компаній.

Студенти кафедри нафтогазової інженерії та буріння гідно представили наш університет, так дипломом IІI ступеня за зайняте III місце у номінації «Нафтогазова інженерія» нагороджується студент групи 185-19-1 ФПНТ Аскеров Іслам Кушбалович (науковий керівник доцент Ігнатов А.О.). Студент групи 185-19-1 ФПНТ Слива Михайло Сергійович (науковий керівник доцент Расцвєтаєв В.О.) та студент групи 184-18-1 ФПНТ Васильченко Роман Сергійович (науковий керівник доцент Хоменко В.Л.) отримали сертифікати за активну участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі "Нафтова та газова промисловість".

Кафедра нафтогазової інженерії та буріння, щиро вітає переможців та їх наукових керівників і бажає подальших здобутків на науковій ниві. Адже студентський конкурс – це тільки одна з перших сходинок в обраній спеціальності. Попереду – прекрасна дорога до професійних висот!

© 2006-2023 Інформація про сайт