Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ






Петро Петрович Вирвінський
кандидат технічних наук, доцент

Народився в селищі Столиця Вітебської області Білоруської РСР 27 березня 1944 року.

Батько загинув у партизанському загоні, мати – селянка.

З 1951 року по 1961 рік навчався в середній школі. В 1961 році поступав у Дніпропетровський гірничий інститут на спеціальність "Геологія", однак не пройшов по конкурсу – далось в ознаку навчання в селищній школі. За результатами вступних іспитів в гірничий інститут був зарахований студентом Дніпропетровського гірничого технікуму на спеціальність "Розвідувальне буріння". який і закінчив з "відзнакою" у 1964 році.

Під час навчання в технікумі і в подальші роки залишився вірним своїй мрії: стати геологом. Цікавився усіма літературними новинками з мінералогії та геології, збирав колекцію мінералів, руд та порід. Геологічна колекція на теперішній час нараховує близько 2000 експонатів.

Після закінчення технікуму отримав дозвіл на вступ до інституту без обов’язкового трирічного відпрацювання, завдяки чому вступив до Дніпропетровського гірничого інституту ім.. Артема на спеціальність "Технологія і техніка розвідки родовищ корисних копалин" в 1964 р., який закінчив в 1969 р. з "відзнакою". В інституті навчався на "відмінно", приймав активну участь у громадській діяльності, отримував стипендію ім. В.І.Леніна.

З 1969 по 1970 рр. – інженер кафедри техніки розвідки родовищ корисних копалин.

З 1970 по 1972 рр. – служба в лавах Радянської армії – командир взводу середніх танків.

З 1972 по 1975 рр. – аспірант кафедри техніки розвідки родовищ корисних копалин, потім старший інженер НДС кафедри, а з 1 грудня 1975 р. – асистент кафедри техніки розвідки РКК.

В 1981 р. захистив кандидатську дисертацію. З 1985 р. – доцент кафедри техніки розвідки РКК гірничого інституту, викладає дисципліни "Матеріалознавство", "Транспорт при геологорозвідувальних роботах", "Експлуатація бурового обладнання", "ремонтно-відновлювальні роботи", "Геологорозвідувальна справа та техніка безпеки", ч. 1 "Розвідувальне буріння". Викладав також дисципліни "Буріння свердловин на воду", "Ремонт геологорозвідувального обладнання".

Приймав участь в науково-дослідних роботах по розробці технології і породоруйнівних інструментів термомеханічного буріння гірських порід; бурінні свердловин з імпульсним режимом промивання та ін.

Підготував і надрукував 3 навчальних посібника: "Транспорт при геологоразведочных работах", "Матеріалознавство", "Ремонт свердловин" у співавторстві. Автор ряду наукових публікацій, в тому числі двох монографій.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт