Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ








Предствники кафедри нафтогазової інженерїі разом зі здобувачами взяли участь в енергетичному геохакатоні 2023 SPE Europe Energy GeoHackathon. До команди увійшли Володимир Хоменко, Олександр Пащенко, Андрій Попов, Катерина Литвиненко, Андрій Шумов, Вікторія Коров'яка, Яна Ткаченко, Марія Коров'яка. Команда успішно пройшла чотиритижневий онлайн-тренінг з науки про дані та геотермальну енергію, який проходив з 2 жовтня по 1 листопада 2023 року в рамках Геохакатону. Тренінг складався з одинадцяти сесій, що охоплювали вступ до Python та геотермальної енергії, машинне навчання, основи геофізики, фізику гірських порід, обробку та інтерпретацію сейсмічних даних та інтерпретацію сейсмічних об'єктів.

Фото



На засіданні журі конкурсу на Краще видання 2023 року у категорії "Винаходи, патенти на корисну модель", яке відбулося 4 грудня 2023 року, були вручені дипломи за перше місце двом патентам нашого університету:
- Патент України «Пристрій для гідроударного буріння», 2022 р., пат. №151535, автори: Ігнатов А.О., Аскеров І.К.
- Патент України «Гідроударник для буріння», 2022 р., пат. № 151571, автори: Ігнатов А.О., Аскеров І.К.

Фото



ГО «Національна академія наук вищої освіти України» провела конкурс на краще видання, яке отримало визнання серед наукової та освітянської спільноти (період видання - з 2021-го по 2023 рр. включно). В номінації монографії дипломом лауреата 2 премії конкурсу «Краще видання року» нагороджено працю «Гідрогазодинамічні процеси при спорудженні та експлуатації свердловин: монографія / А.В. Павличенко, Є.А. Коровяка, А.О. Ігнатов, О.М. Давиденко; М-во освіти і науки України, Нац. техн. ун-т «Дніпровська політехніка». – Дніпро: НТУ «ДП», 2021. – 201 с.»

Фото



Підсумуємо візит представників «Дніпровської політехніки» до м. Києва. Прийнято участь в IV Всеукраїнському з'їзді громадської організації «Спілка буровиків України». Переглянуто та оновлено характер взаємовідносин із цією поважною організацією. В ході доповідей, кулуарних дискусій та особистих зустрічей визначено деякі акценти щодо продовження і поглиблення співпраці зі Спілкою та особистостями, а також науково-виробничими структурами, які її уособлюють. На пленарному засіданні Спілки підкреслено неможливість подальшого становлення вітчизняної бурової справи без тісної взаємодії, на всіх етапах підготовки висококласних фахівців, освітян та виробничників. Надано новий поштовх в удосконаленні засобів інформаційного супроводження діяльності Спілки та бурових організацій, зокрема прийнято рішення про підвищення статусу науково-практичного журналу «Буріння» за безпосередньої участі НТУ «Дніпровська політехніка». Прийнято далекосяжне рішення про створення на базі «Дніпровської політехніки» потужного регіонального представництва Спілки, яке сприятиме розширенню співпраці із виробництвом, оновленню матеріально-технічної бази кафедри нафтогазової інженерії та буріння, буде активним учасником удосконалення освітньо-професійних програм та інших компонентів процесу навчання. Залишається побажати лише найскорішого втілення всіх перелічених задумів. Уперед до перемог на всіх нивах!

Фото



Викладачі кафедри нафтогазової інженерії та буріння прийняли активну участь у ініціативі підтримки партнерських ЗВО України в рамках міжнародного проекту «SUUUpoRT – Структурна підтримка українських університетів у забезпеченні і відновленні навчання у вищій освіті в сфері ресурсів і технологій» (Structural Support to Ukrainian Universities in Maintaining and Rebuilding Higher Education Teaching in the Field of Resources and Technology).

Фото



22 грудня 2022 року у рамках Циклу круглих столів «Відновлення та модернізація України у повоєнний та післявоєнний час» молоді науковці кафедри нафтогазової інженерії та буріння (Ігнатов А., Аскеров І., Дмитрук О., Кононов М., Гончаренко Я, Шумов А.) долучились до дискусії та представити стендові доповіді у сфері дослідження: «Технічні науки».

За результатами роботи Циклу, всі пропозиції вчених будуть сформовані та передані до відповідних органів та інституцій з подальшим ініціюванням, підготовкою, супроводженням та реалізацію таких; стендові доповіді вчених будуть викладені на сайті Офісу підтримки вченого в окремій вкладці «Відновлення України»; пропозиції вчених будуть популяризовані на інформаційних каналах Офісу підтримки вченого.

Фото



02 грудня 2022 року відбувся міжнародний форум Frontier Forum on Advanced Drilling and Exploitation Technologies for Underground Resources, Changchun·Jilin,·CHINA.

У якому наряду з китайськими та українськими колегами прийняли участь викладачі та студенти кафедри кафедри НГіБ (@nafta.gaz.ntu.dp): Oleksandr Pashchenko, Volodymyr Khomenko, Ihnatov Andrii, Andrii Sudakov, Natalya Baidala, Askerov Islam, Herevych Vladyslav.

P.S. Many Thanks to Prof. Liu Baochang for the opportunity to take part in this exciting Event! .

Фото



30 листопада 2022 року аспіранти та студенти кафедри взяли участь у тижневому хакатоні YouthHack від міжнародної молодіжної організації AIESEC в Україні. Це була потужна hard-skills робота, де спікерами були професіонали з різних сфер: говорили про працевлаштування, тайм-менеджмент та особисту кар'єрну реалізацію.

Фото



З 25 до 28 листопада в Україні проходив перший хакатон «Change4Future Hackathon» з фокусом на мінеральні та металургійні процеси для сталого розвитку. У перші три дні команди готувались до пітчингу, працювали з наставниками над челенджами та отримували цінні поради щодо вдосконалення проєктів. Завершальним етапом хакатону став Demo Day, під час якого виступили:

* Оксана Крукевич – керівник експертної групи з питань розвитку інновацій директорату науки та інновацій Міністерства освіти та науки України;

* Андрій Заікін – засновник та CEO YEP Startup Incubator;

* Евеліна Комарницька – модератор заходу, представник Українського фонду стартапів.

Захід організовано Українським фондом стартапів спільно з EIT RawMaterials за підтримки Міністерства освіти і науки України, UNIT.City, ReThink, greencubator, Геологічної інвестиційної групи, DTEK Oil&Gas – ДТЕК Нафтогаз, European Business Association та Національної асоціації добувної промисловості України.

Фото



28 жовтня 2022 року потужний науковий доробок молодих учених кафедри нафтогазової інженерії та буріння НТУ «Дніпровська політехніка» було представлено на ювілейній XХ міжнародній конференції молодих учених «Геотехнічні проблеми розробки родовищ», що проходила 27 жовтня 2022 на базі Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України. В її роботі із актуальними доповідями прийняли участь: Дмитрук Олена Олександрівна (старший викладач), Ткаченко Яна Сергіївна (аспірантка), Аскеров Іслам Кушбалович (студент). Їх доповіді були присвячені найактуальнішим питанням інноваційного розвитку нафтогазовидобувної справи та викликали неабияку зацікавленість аудиторії. Саме такі заходи та творча наснага наших молодих науковців дозволяють із упевненістю дивитися у майбутнє та вірити в непохитність сталого розвитку паливно-енергетичного комплексу нашої Великої Держави.

Фото



24-25 листопада 2021 року вперше в Україні відбулася Східноєвропейська конференція SPE з геології та розробки (SPE Eastern Europe Subsurface Conference).

Представники кафедри нафтогазової інженерії та буріння гідно представили Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» на цьому заході, так студент групи 185-21ск-1 Владислав Геревич (науковий керівник доц. Хоменко В.Л.) зайняв 3 місце в конкурсі студентських наукових робіт. Студентка групи 185-20-1 Дарина Лось (науковий керівник Ігнатов А.О.) та аспірант Микита Мекшун, які представляли стендову доповідь в постер-сесії, отримали сертифікати учасників 5th International Fuel Congress

Фото



Наші науковці знову беруть участь у роботі виставки, представляють локацію НТУ «Дніпровської політехніки» на XX Міжнародному промисловому форумі, що проходить 16-19 листопада у м. Київ. Це найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок.

Науковці представляють новітні розробки кафедри нафтогазової інженерї та буріння.

Фото


19 - 21 жовтня 2021 року науковці кафедри нафтогазової інженерії та буріння представляють локацію «Дніпровської політехніки» на VI Міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo, що проходить у рамках XIX Міжнародного енергетичного бізнес форума «5Е». На виставці представлені стенди інноваційних розробок кафедри НГІБ.


Фото


5 – 7 жовтня 2021 року відбулаcя 6-та Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості Mining World 2021 у м. Запоріжжя.

Доцент кафедри нафтогазової інженерії та буріння Інтатов А.О. та студент кафедри Аскеров Іслам, взяли участь у 6-й Міжнародній виставці машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості, яка проходила у м. Запоріжжя. Продемонстрували власні інноваційні розробки та гідно представили локацію кафедри нафтогазової інженерії та буріння на виставці.

Фото


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт