Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
24-25 листопада 2021 року вперше в Україні відбулася Східноєвропейська конференція SPE з геології та розробки (SPE Eastern Europe Subsurface Conference).

Представники кафедри нафтогазової інженерії та буріння гідно представили Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» на цьому заході, так студент групи 185-21ск-1 Владислав Геревич (науковий керівник доц. Хоменко В.Л.) зайняв 3 місце в конкурсі студентських наукових робіт. Студентка групи 185-20-1 Дарина Лось (науковий керівник Ігнатов А.О.) та аспірант Микита Мекшун, які представляли стендову доповідь в постер-сесії, отримали сертифікати учасників 5th International Fuel Congress

ФотоНаші науковці знову беруть участь у роботі виставки, представляють локацію НТУ «Дніпровської політехніки» на XX Міжнародному промисловому форумі, що проходить 16-19 листопада у м. Київ. Це найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок.

Науковці представляють новітні розробки кафедри нафтогазової інженерї та буріння.

Фото


19 - 21 жовтня 2021 року науковці кафедри нафтогазової інженерії та буріння представляють локацію «Дніпровської політехніки» на VI Міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo, що проходить у рамках XIX Міжнародного енергетичного бізнес форума «5Е». На виставці представлені стенди інноваційних розробок кафедри НГІБ.


Фото


5 – 7 жовтня 2021 року відбулаcя 6-та Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості Mining World 2021 у м. Запоріжжя.

Доцент кафедри нафтогазової інженерії та буріння Інтатов А.О. та студент кафедри Аскеров Іслам, взяли участь у 6-й Міжнародній виставці машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості, яка проходила у м. Запоріжжя. Продемонстрували власні інноваційні розробки та гідно представили локацію кафедри нафтогазової інженерії та буріння на виставці.

Фото


© 2006-2022 Інформація про сайт