Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


Диплом за ІІІ місце у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Інтелектуальна власність", нагороджується студентка групи 185м-19-1 П'ятниця Катерина.

Сертифікат за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі "Нафтова та газова промисловість", нагороджується студентка групи 185м-19-1 П'ятниця Катерина Володимирівна.

Дипломом IІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі "Нафтова та газова промисловість", секція «Нафтогазова інженерія», проведеного в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, нагороджується студент групи 185-17-2ГРФ Гончаренко Ярослав Сергійович (керівник доцент Хоменко В.Л.).


Диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності, проведеного в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, нагороджується студент групи 185м-19-1ГРФ Терець Роман Валентинович (керівник доцент Хоменко В.Л.).


© 2006-2020 Інформація про сайт