Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


Студенти “Дніпровської політехніки” взяли участь у Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість», що проходив онлайн на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Студенти кафедри нафтогазової інженерії та буріння гідно представили наш університет, так дипломом IІI ступеня за зайняте III місце у номінації «Нафтогазова інженерія» нагороджується студент групи 185-19-1 ФПНТ Аскеров Іслам Кушбалович (науковий керівник доцент Ігнатов А.О.). Студент групи 185-19-1 ФПНТ Слива Михайло Сергійович (науковий керівник доцент Расцвєтаєв В.О.) та студент групи 184-18-1 ФПНТ Васильченко Роман Сергійович (науковий керівник доцент Хоменко В.Л.) отримали сертифікати за активну участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі "Нафтова та газова промисловість".

Кафедра нафтогазової інженерії та буріння, щиро вітає переможців та їх наукових керівників і бажає подальших здобутків на науковій ниві. Адже студентський конкурс – це тільки одна з перших сходинок в обраній спеціальності. Попереду – прекрасна дорога до професійних висот!

Щиро вітаємо студента групи 185-19-1 Касьяна Данила, який у складі збірної команди області посів 1 місце у Чемпіонату України з карате годзю-рю, що проходив 16-18 жовтня 2020 р. у м. Одеса. Бажаємо сил і витривалості для підкорення нових висот спортивного олімпу!

Диплом за ІІІ місце у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Інтелектуальна власність", нагороджується студентка групи 185м-19-1 П'ятниця Катерина.

Сертифікат за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі "Нафтова та газова промисловість", нагороджується студентка групи 185м-19-1 П'ятниця Катерина Володимирівна.

Дипломом IІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі "Нафтова та газова промисловість", секція «Нафтогазова інженерія», проведеного в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, нагороджується студент групи 185-17-2ГРФ Гончаренко Ярослав Сергійович (керівник доцент Хоменко В.Л.).


Диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності, проведеного в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, нагороджується студент групи 185м-19-1ГРФ Терець Роман Валентинович (керівник доцент Хоменко В.Л.).


© 2006-2021 Інформація про сайт