Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
20-21 березня в місті Полтава у Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" відбуваєтся I МІЖНАРОДНИЙ ЗЕЛЕНИЙ НАФТОГАЗОВИЙ ФОРУМ, в рамках якого проходить SPE Student Symposium & Professional Workshop. На запрошення SPE Poltava Polytechnic Student Chapter UA і його президента Андрія Бучинського в ньому приймає участь делегація Dnipro Society of Petroleum Engineers Student Chapter у складі Сергей Шипунов, Андрій Шумов, Владислав Богдан і Данило Касьян. Вони прийняли участь у пленарному засіданні, побували на екскурсії у музею науки НЦ "Мала академія наук України".

Фото


Вітаємо студентів кафедри Нафтогазова інженерія Вибрик Яну і Колтунова Євгенія (науковий керівник Володимир Хоменко), аспірантів Войту Михайла (науковий керівник Олександр Пащенко) і Шумова Андрія (наукові кервіники Андрій Судаков і Руських В.В.), які взяли участь у ІІ студентській науково-технічній конференції "МОЛОДЬ НА СТОРОЖІ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ", яка відбулась 15-16 листопада 2023 року в Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу. Вони представили свої доповіді на тему: Вибрик Я.У. - Видобування газових гідратів методом зниження тиску. Колтунов Є.О. - Analytical review of modern spear designs. Войта М.О. - Розвиток конструкції бурових вібросит.

Фото


Розпочався довгоочікуваний Міжнародний науковий форум "Нафтогазова енергетика 2023" в Івано-Франківську. Від університету НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology там приймають участь представники нашої кафедри Нафтогазова інженерія та буріння.У заходах прийняла участь потужна делегація НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology у такому складі.
Загриценко Аліна – декан факультету ГРФ "Дніпровської політехніки".
Коровяка Євгеній – завідувач кафедри Нафтогазова інженерія.
Судаков Андрей – професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій.
Шумов Андрій – аспірант кафедри нафтогазової інженерії та технологій.
Геревич Владислав – бакалавр спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології.
Мещерякова Марія – бакалавр спеціальності 015 Професійна освіта.
Побідинський Дмитро – магістр спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології..

Фото


Аспіранти кафедри нафтогазової інженерії та буріння прийняли участь в XXI Міжнародній конференції молодих вчених «Геотехнічні проблеми розробки родовищ»: Літвінов Владислав (тема: «Шляхи забезпечення якості кернового випробування свердловин», керівник роботи: к.т.н., доц. кафедри НГІБ Ігнатов А.О); Мекшун Микита (тема: «Питання забезпечення раціональності гідравлічної програми промивання свердловин», керівник роботи: Коровяка Є.А., к.т.н., зав. кафедри НГІБ); Ткаченко Яна (тема: «Аналітичні дослідження особливостей роботи бурового породоруйнівного інструменту», керівник роботи: к.т.н., доц. Ігнатов А.О.). Ті рішення, що були запропоновані нашими молодими фахівцями викликали неабияку зацікавленість не тільки академічної спільноти, а також і колег з інших навчальних закладів. Слід зазначити особливу увагу до результатів досліджень голови Оргкомітету конференції, заступника директора Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України, Бабій К.В., д.т.н., професора. Бажаємо подальших успіхів!

Фото


Молоді науковці кафедри нафтогазової інженерії та буріння взяли участь у SPE Student Symposium & Professional Workshop, який відбувся в м.Полтава, 6-7 вересня 2023 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Тема студентського симпозіуму: «Складові енергетичної безпеки». Наші студенти презентувати свої ідеї та дослідження і отримали відповідні відзнаки. Так, Андрій Шумов зайняв призовий ІІІ ступінь, Микита Кононов та Дмитро Побідинський отримали сертифікати. Було відзначено, також, наукового керівника Судакова Андрія Костянтиновича за високий рівень підготовки студентських наукових робіт..

Фото


Студентка гр. 185-20-1 ФПНТ Лось Дарина взяла участь у конкурсі в рамках Cтипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука

Фото


Під час навчання в НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology студенти кафедри нафтогазової інженерії та буріння розвиваються як в професійному сенсі, беручи участь в наукових конференціях, конкурсах, проходячи різноманітні навчальни курси, які стануть корисним доповненням до університетських дипломів та розширять кар’єрні можливості так і в спортивному

Фото


21-23 травня 2022 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проведено підсумкову (онлайн) конференцію ІІ туру Всеукраїнського студентського конкурсу в галузі «Нафтова та газова промисловість», в якому взяли участь студенти “Дніпровської політехніки”.

Студенти кафедри нафтогазової інженерії та буріння гідно представили наш університет, так переможцем (дипломом I ступеня) у номінації «Обладнання нафтогазової галузі» став студент групи 185-19-1 Аскеров Іслам Кушбалович (науковий керівник доцент Ігнатов А.О.), дипломом IІ ступеня за зайняте IІ місце у номінації «Нафтогазова інженерія» нагороджується студент групи 185-21м-1 Гончаренко Ярослав Сергійович (науковий керівник професор Судаков А.К.).

Кафедра нафтогазової інженерї та буріння щиро вітає переможців та їх наукових керівників і бажає подальших здобутків на науковій ниві.

Фото


Студенти кафедри нафтогазової інженерії та буріння вязли учать у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Нафтова та газова промисловість" студент групи 185-19-1 Аскеров Іслам Кушбалович, групи 185-21м-1 Гончаренко Ярослав Сергійович, студент групи 185-21ск-1 Геревич Владислав Володимирович, студент групи 185-18-2 Побідинський Дмитро Іванович.

Фото


24-25 листопада 2021 року вперше в Україні відбулася Східноєвропейська конференція SPE з геології та розробки (SPE Eastern Europe Subsurface Conference).

Представники кафедри нафтогазової інженерії та буріння гідно представили Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» на цьому заході, так студент групи 185-21ск-1 Владислав Геревич (науковий керівник доц. Хоменко В.Л.) зайняв 3 місце в конкурсі студентських наукових робіт. Студентка групи 185-20-1 Дарина Лось (науковий керівник Ігнатов А.О.) та аспірант Микита Мекшун, які представляли стендову доповідь в постер-сесії, отримали сертифікати учасників 5th International Fuel Congress

Фото


Студенти “Дніпровської політехніки” взяли участь у Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість», що проходив онлайн на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Студенти кафедри нафтогазової інженерії та буріння гідно представили наш університет, так дипломом IІI ступеня за зайняте III місце у номінації «Нафтогазова інженерія» нагороджується студент групи 185-19-1 ФПНТ Аскеров Іслам Кушбалович (науковий керівник доцент Ігнатов А.О.). Студент групи 185-19-1 ФПНТ Слива Михайло Сергійович (науковий керівник доцент Расцвєтаєв В.О.) та студент групи 184-18-1 ФПНТ Васильченко Роман Сергійович (науковий керівник доцент Хоменко В.Л.) отримали сертифікати за активну участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі "Нафтова та газова промисловість".

Кафедра нафтогазової інженерії та буріння, щиро вітає переможців та їх наукових керівників і бажає подальших здобутків на науковій ниві. Адже студентський конкурс – це тільки одна з перших сходинок в обраній спеціальності. Попереду – прекрасна дорога до професійних висот!

Фото


Щиро вітаємо студента групи 185-19-1 Касьяна Данила, який у складі збірної команди області посів 1 місце у Чемпіонату України з карате годзю-рю, що проходив 16-18 жовтня 2020 р. у м. Одеса. Бажаємо сил і витривалості для підкорення нових висот спортивного олімпу!

Фото


Диплом за ІІІ місце у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Інтелектуальна власність", нагороджується студентка групи 185м-19-1 П'ятниця Катерина.

Фото


Сертифікат за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі "Нафтова та газова промисловість", нагороджується студентка групи 185м-19-1 П'ятниця Катерина Володимирівна.

Фото


Дипломом IІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі "Нафтова та газова промисловість", секція «Нафтогазова інженерія», проведеного в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, нагороджується студент групи 185-17-2ГРФ Гончаренко Ярослав Сергійович (керівник доцент Хоменко В.Л.).

ФотоДиплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності, проведеного в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, нагороджується студент групи 185м-19-1ГРФ Терець Роман Валентинович (керівник доцент Хоменко В.Л.).

Фото


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт