Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


Сьогодні кафедра має учбово-експериментальний буровий полігон з навчальним корпусом №9. Полігон оснащено буровими установками ряду УКБ (УКБ-1, УКБ-3, УКБ-4, УКБ-5, УКБ-7) і ЗІФ–650 та 2 розвідувальними свердловини для проведення геофізичних та гідрогеологічних досліджень.

При проходженні навчально-ознайомчої практики задіяне бурове устаткування: бурова установка ручного буріння (електрична) УКБ-1; установка пересувна УКБ-4П; самохідна бурова установка УКБ200/300С (використовувалась як макет).

Для проведення геологічної практики використовується бурова установка пенетраційного буріння УБП-15М (дослідження ґрунтів для будівництва).

В корпусі розміщені учбові лабораторії: «Бурове обладнання», «Механіка гірських порід», «Промивальні рідини та тампонажні суміші», предметні аудиторії, а також комп’ютерний клас.

Лабораторія для вивчення процесів буріння має буровий станок ЗІФ-650М та станок глибокого буріння (до 2000 м) УКБ-7П, який дозволяє регулювати частоту обертання з 0 до 2000 обертів, використовуються при дослідженні процесів буріння в реальних умовах (є в наявності спеціальні гранітні блоки) новими (експериментальними) коронками та долотами на замовлення виробництва, а також насосні агрегати поршневий НБ-32 і плунжерний НБ-5.

Лабораторія промивальних рідин та тампонажних сумішей навіть за наявного обладнання здатна задовольнити потреби аспірантів, студентів та науковців, які займаються розробкою та удосконаленням нових рецептур промивальних рідин та тампонажних сумішей.

Лабораторія механіки гірських порід має маятниковий капер який дозволяє не тільки досліджувати властивості гірських порід, а й виміряти ударну в’язкість металів методом механічного руйнування – що може бути використане при досліджені металів та сплавів для виготовлення бурового обладнання та інструменту.


Обладнання бурового полігону

Весна на буровому полігоні

Контакти:

вул.Мандриківська, 45

тел.: +38 (050) 955-12-02; +38 (096) 215-33-33

Схема проїзду:


Просмотреть Мандриківська ул., 45 на карте большего размера
© 2006-2020 Інформація про сайт