Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


Випускникам:

Строительная ассоциация «Интербудмонтаж» - объединение предприятий, специализирующихся в различных областях промышленного и гражданского строительства.

Сайт по поиску работы - "необхідні буровики."

Бурові компанії:

України:

ПАТ "Укрнафта" - буріння та експлуатація родовищ, видобування нафти та газу, роздрібний продаж палива через власну роздрібну мережу.

ДК «Укргазвидобування» - пошук та розвідка родовищ нафти і газу, їх розробка, видобуток, транспортування, переробка вуглеводневої сировини і реалізація нафтопродуктів.

ДАТ «Черноморнефтегаз» - пошуково-розвідувальне буріння в межах Чорного і Азовського морів , будівництво морських стаціонарних платформ, підводних трубопроводів, облаштування та розробку родовищ нафти і газу, транспортування добутої продукції споживачам, а також підземне зберігання.

Росії:

ООО «Бургаз» - бурова компанія ВАТ «Газпром». Компанія спеціалізується на бурінні пошуково-розвідувальних та експлуатаційних (у тому числі похило спрямованих і горизонтальних) газових і нафтових свердловин, а також нафтосервісних послугах, таких як ремонт свердловин, інтенсифікація припливу вуглеводнів (у тому числі гідророзрив пласта).

Группа компаний «Интегра» - група компаній «Інтегра» надає сервісні послуги нафтовим компаніям -. буріння, ремонт свердловин, геофізичні дослідження.

Группа компаний «Римера» - велика російська нафтосервісна і машинобудівна компанія.

ООО «ТНГ-Групп» - ТОВ «ТНГ-Груп» займається геолого-геофізичними роботами з розвідки та експлуатації нафтогазових родовищ і здійснює контроль за їх розробкою.

НПО «Буровая техника» — ВНИИБТ - займається проектуванням складних нафтових і газових свердловин, у тому числі і на континентальному шельфі. З 1998 року входить до Союзу виробників нафтогазового обладнання. З 2005 року входить до групи компаній Інтегра.

ВБК - польові та камеральні роботи на об'єктах будь-якої складності і доступності: колонкове буріння і гірські роботи, пробопідготовка, відправлення проб у найбільші лабораторії Росії і зарубіжжя, складання комп'ютерних моделей родовищ, підрахунок запасів та їх захист в ДКЗ і за міжнародними стандартами.

СНГ:

«Акпан» - сервісна компанія, що пропонує послуги в сфері розвідувального та експлуатаційного буріння свердловин на нафту і газ, а також водозабірних свердловин, капітальному ремонту й освоєння свердловин, будівництва нафто-і газопроводів.

СЗАО "Недраинвест" - будівництва «під ключ» підземних джерел господарсько-питного водопостачання населення, підприємств, установ, включаючи проектування, буріння розвідувально-експлуатаційних і технологічних свердловин, спорудження свердловинних насосних станцій.


Інше:

Робота та карьера у нафтогазовій галузі - інформація про вакансії та розміщення резюме.

Нафтовий блог - надано інформацію про цікаві події у світі буріння.

Блог ГНБ - інформація про горизонтально-направлене буріння.

© 2006-2020 Інформація про сайт